Skip links

بهترین شبکه اجتماعی ایرانی جایگزین اینستاگرام

بهترین شبکه اجتماعی ایرانی جایگزین اینستاگرام چیست؟ این یکی از مهمترین موضوعاتی است که کاربران اینترنتی باید به آن بپردازند، زیرا در حال حاضر شبکه اجتماعی اینستاگرام بیش از ۴۰ میلیون کاربر اینترنتی دارد و بیش از ۱۸ میلیون از این کاربران کسب و کار خود را بر روی این شبکه اجتماعی بنا نهاده اند و یا در آن به تبلیغ خدمات خود نشسته اند.

شماتیک
شماتیک | شبکه اجتماعی ایرانی اشتراک عکس و فیلم

آیا از مشکلات اینستاگرام خبر دارید؟

بله اینستاگرام هم به مانند بسیاری از شبکه های اجتماعی دیگر کشور ایران را جزو تحریم خود دارد و با سالهای اخیر با ادغام در فیسبوک این محدودیت ها بسیار بیشتر شد و آیا میدانید:

۱- هر زمان احتمال دارد اکانت شما مسدود شود و چون ایرانی هستید نمی توانید درخواست بازگشایی آن را بدهید.

۲- هر زمان احتمال دارد از سوی ایران این شبکه اجتماعی نیز به مانند بقیه شبکه ها فیلتر شود و یا حتی با فیلتر ش ک ن ی هم نتوان به آن دسترسی یافت.

۳- شما هرگز نمی توانید به خود اینستاگرم یا فیسبوک تبلیغات هدفمند بدهید =، برای مثال بنر شما را فقط به ایرانی ها نمایش بدهد.

۴- در مواقع جنگی سایبری اینستاگرام بر روی شبکه داخلی نیست و اگر اینترنت ملی فقط در دسترس باشد کسب و کار اینستاگرامی شما کامل تعطیل میشود.

خوب راه حل چیست؟

بهترین راه حل استفاده از بهترین شبکه اجتماعی ایرانی جایگزین اینستاگرام است به نام شِماتیک با آدرس اینترنتی https://shema.ir ، این شبکه اجتماعی اشتراک فیلم و عکس علاوه بر اینکه کلیه امکانات مورد استفاده کاربران ایرانی اینستاگرام را دارد، بلکه پا را نیز فراتر گذاشته و محدودیت های تبلیغاتی و شغلی اینستاگرام را برای ایرانی ها باز نموده است و شما به راحتی می توانید اکانت خود را به تجاری ارتقاء دهید، تیک آبی ثبت کنید برای هویت خود و در شماتیک تبلیغات کنید.

برای عضویت فوری و رایگان در شماتیک بر روی این متن کلیک نمایید.

از جمله امکانات شماتیک:

امکان ایجاد پروفایل تجاری، تیک آبی، اشتراک عکسو فیلم، لایک و پسند پست ها و حساب های کاربری دیگران، امکان فالو کردن دیگران، امکان تنظیمات مربوط به حریم خصوصی، امکان ایجاد فروشگاه آنلاین، امکان سفارش تبلیغات در شبکه، انتشار فوری عکس و فیلم و استوری با موبایل، ثبت دیدگاه برای پست دوستان و صدها امکان دیگر….

شماتیک یکی از سامانه های پروژه ایران هوشمند من است.

Leave a comment