Skip links

تسهیلات کرونا ویژه شرکت های دانش بنیان

با عنایت به سیاست های دولت محترم و نامگذاری سال ۱۳۹۹ به نام سال جهش تولید و توجه اساسی ایشان به اقتصاد دانش بنیان و حمایت از بنگاه های آسیب دیده از کرونا، ستاد پیاده سازی پروژه ایران هوشمند من، کلیه خدمات اینترنتی سایت های زیر مجموعه این پروژه را با حمایت و تسهیلات ویژه شرکت های دانش بنیان ارائه می نماید.

آقای مهندس نریمان پورطلایی مدیر اجرایی ایران هوشمند من، در این خصوص افزود کلیه شرکت هایی که در سامانه شرکت های دانش بنیان به آدرس https://pub.daneshbonyan.ir لیست شده اند از این پس می توانند لیستی از خدمات مورد نیاز خود را به منظور افزایش رونق اقتصادی ، بهبود فضای کسب و کار و ارائه خدمات و فروش محصولات از طریق هوشمند سازی کسب و کار خود با خدمات ویژه ای تقاضا نمایند.

تسهیلات کرونا شامل ۵۰٪ تخفیف در کلیه خدمات ایران هوشمند من می باشد که معادل مبالغی از ۱۰۰ هزار تومان تا بیش ۱۰ میلیون تومان نسبت به خدمات مختلفی که شرکت های دانش بنیان ممکن است نیاز داشته باشند می شود.

لیستی از این خدمات ایران هوشمند من شامل: کلیه امور مربوط به حضور در فضای مجازی از جمله: طراحی تخصصی وب سایت، تبلیغات در فضای مجازی، برندسازی، بهبود وب سایت و ارتقاء امکانات، حضور در شبکه های اجتماعی مجازی، کلیه امور مربوط به امور ثبتی در ایران و سایر کشور ها ازجمله: ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت اختراع، امور حسابداری، مالی و مالیاتی. کلیه امور آموزشی از جمله: دوره های آموزشی حضوری، مجازی و غیر حضوری با امکان اخذ گواهینامه معتبر مدیریتی و تخصصی در رشته های مختلف و ارتقاء رزومه مدیران، آموزش، مشاوره و استقرار سیستم های مدیریت کیفیت و ایزو و بسیاری خدمات دیگر در حوزه فضای مجازی می باشد.

لذا از شرکت های دانش بنیان متقاضی دریافت این تسهیلات دریافت می گردد تا با مراجعه به فرم مربوط به نشانی اینترنتی https://my98.ir/daneshbonyan یا با کلیک بر روی این متن و اعلام نیازمندیهای خود تکمیل نموده و ثبت نام اولیه خود را تکمیل نمایند.

Leave a comment