Skip links

توانمند سازی کسب و کارها در فضای مجازی

  همانطور که مستحضر هستید امروزه و به ویژه در شرایط کنونی کلیه شهروندان در جوامع مختلف اکثر نیاز خود را از طریق راهکارهای الکترونیک و در فضای مجازی به انجام می رساند ، وب سایت های اینترنتی ، شبکه های اجتماعی و تبلیغات در فضای مجازی جزئی جدا نشدنی از زندگی ما بدل شده است.

معاملات تجارت الکترونیک در ایران در سال ۱۳۹۸ و قبل از  دوران کرونا بیش از ۱۰ هزار میلیارد ريال بوده و در سال ۱۳۹۹ و شیوع بیماری همه گیر و لزوم هرچه بیشتر عدم تعاملات حضوری ، این آمار رشد چشمگیری داشته است .

شما کجای این بازار بزرگ قرار دارید ؟

آیا هنوز از شیوه های سنتی تجارت و کسب کار و تبلیغات استفاده می کنید ؟

میدانیم که به دنبال موفقیت و به دست آوردن سهم از این بازار هستید و از بحران های قبلی و در پیش روی کسب و کارهای  به شیوه سنتی و یا حتی حضور غیر حرفه ای در بازارهای نو ناراضی هستید و به دنبال محلی امن جهت پایه گذاری موفقیت آینده خویش هستید.

هلدینگ بین المللی توسعه دهندگان با بیش از ۱۴ سال سابقه در زمینه تجارت الکترونیک و همچنین دارای نشان برتر تعاملات الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت و عضویت در کمیسون نرم افزار و وب اتحادیه صنف رایانه و فناوری اطلاعات ، همچنین عضو سازمان نظام صنفی رایانه و فناوری اطلاعات کشور آمادگی دارد تا  خدماتی قابل اطمینان ، حرفه ای و پایدار را در حوزه های مختلف کسب و کار های اینترنتی به شما ارائه نماید.

لذا خواهشمند است فرم پیوست را تکمیل و از روش های زیر برای ما ارسال فرمائید:

 با تکمیل فرم برای شما ۲۰% تخفیف ویژه  در نظر گرفته می شود.

Leave a comment