Skip links

MBA املاک دوره آموزش روش های نوین مشاوره فروش ملک

متخصص مشاور املاک کیست؟

مشاور املاک با معرفی و نزدیک کردن طرفین یک معامله به همدیگر، شرایط و خصوصیات معامله را برای آنان تشریح کرده و سعی می‌کند با تطبیق منافع طرفین، معامله را به اصطلاح جوش دهد.یک کارشناس معاملات املاک در تنظیم سند معامله همکاری می کند و اقدام به تنظیم مبایعه نامه و قولنامه‌های عادی نیز می‌نمایند و قوانین ایران تنها نقش مشورتی را برای این نهادها تعریف نموده است و وظیفه آنها ارائه مشاوره به مردم می‌باشد.


یک مشاور املاک چه مواردی را بایستی حرفه ای یاد بگیرد؟

تصمیم گیری برای شروع کسب و کار جدید همواره با چالشها و مشکلات خاص خود همراه است، حال اگر پیش از شروع، راهنما و دستورالعمل مشخصی وجود داشته باشد، میتواند به عنوان یک اهرم قدرتمند، به شروع هر چه موفق تر آن حرفه بیانجامد. بازار مسکن یکی از حوزه هاییست که در تمام دنیا از جایگاه ویژه ای برخوردار است، مشاوره املاک نیز از حرفه ها و شغل هایی ست که برآمده از همین بازار بوده و جزو پرطرفدارترین حرفه ها در تمام کشورهاست. حال در این مقاله سعی کرده ایم تا مهمترین نکات لازم برای تبدیل شدن به یک مشاور املاک موفق در همان سال اول آغاز به کار را برای شما تشریح کنیم، دستورالعملی که با دانستن آن می توانید جهشی بلند در کار خود داشته باشید.

 1. خصوصیات مشاور حرفه ای
 2. چطور بدون زحمت فایل شخصی بدست آوریم؟
 3. تاکتیک های بازدید بردن
 4. چطور مشتریان خریدار را جذب کنیم؟
 5. چطور مشتری را به میز مذاکره برسانیم
 6. چطور توسط مشتریان درآمد مادام العمر داشته باشیم؟
 7. چطور فایل کلنگی و مشارکت در ساخت پیدا کنیم
 8. چطور مالکین را برای قرارداد مشارکت در ساخت متقاعد کنیم؟
 9. چطور با مالکین مخالف برخورد کنیم؟
 10. چطور بتوانیم با فروشنده یا سازنده کمیسیون مد نظر را قطعی کنیم؟
 11. آموزش موارد حقوقی قراردادها و مدیریت حرفه ای جلسه قرار داد
 12. ساختار شخصیت و عملکرد حرفه ای مشاورین املاک
 13. آموزش کنترل ذهن و یادگیری استراتژی رفتار با مشتری

و در کنار تمام این سرفصل هایی که یک مشاور املاک حرفه ای باید بداند، برای آنانکه قصد دارند وارد این شغل پردرآمد شوند راهنمای اخذ مجوز مشاور املاک نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و همچنین باید بدانید روش های نوین معاملات املاک در بستر اینترنت چیست؟

از همین رو در ایران هوشمند و آموزشگاه توسعه دهندگان، علاقه مندان به راه اندازی دفتر مشاوره املاک و یا مشاورین املاکی که علاقه مند هستند سطح دانش و توانایی خود را در این رشته افزایش دهند دوره آموزشی بینظیری تهیه و ارائه شده است که به صورت کاملا غیر حضوری می توانید در آن شرکت نموده و از ویدئو ها و جزوات آموزشی غنی آن بهره مند گردید، جهت ثبت نام در دوره آموزش MBA مدیریت حرفه ای کسب و کار مشاور املاک بر روی همین متن کلیک نمایید.

همچنین به شرکت کنندگان در دوره آموزشی مشاور املاک پس از ارزیابی مدرک معتبر مهارتی و قابل ترجمه رسمی به صورت رایگان اعطاء می گردد.

ثبت نام در دوره مدیریت حرفه ای کسب و کار MBA مشاور املاک

Leave a comment